Fond kvalifikovaných investorů Mezzanine Capital Fund SICAV a.s.

Tým

MC Loan Fund SICAV byl založen profesionály s klíčovým know-how v oblasti bankovnictví, finančnictví a strategického poradenství.

  • Jan Hájek / kompetence: Business Development, strukturování transakcí

18 let zkušeností v oblasti korporátního bankovnictví a risk managementu se zaměřením na strukturované financování, syndikované úvěrování a financování komerčních nemovitostí ve skupině UniCreditBank. Aktivní management úvěrového portfolia ve výši >EUR 4 miliardy. 7 let zkušeností s mezaninovým a juniorním financováním.

  • Roland Zsilinszky / kompetence: Strategické řízení, obchodní modely, restrukturalizace

10 let zkušeností v seniorním managementu korporací, 9 let strategické poradenství v Roland Berger se zaměřením na oblasti Private Equity, dopravy, automotive, výroby a EPHT. Expertíza v oblasti strategického poradenství a zvyšování výkonnosti firem, 7 let zkušeností s mezaninovým a juniorním financováním

  • Dušan Moskaliev / kompetence: Fundraising

22 let zkušeností s financováním nemovitostních akvizic ve finančních institucích Raiffeisenlandesbank Oberösterreich a DeutscheBank. 6 let zkušeností s finančním nastavením, řízením a Fundraisingem u investičních fondů. Zakládající partner investiční skupiny ZDR Investments, First Veterinary Fund Central Europe a technologického PRIME FUND SICAV.